Печерська районна партійна Організація

Електронний ЖЕК. Система управління мікрорайоном

Сьогодні актуально говорити про люстрацію, прозорість та боротьбу з корупцією. Особливо, коли в країні з’явилася можливість децентралізації влади. Тепер важливо, щоб ті гроші, які потраплять на місця, були розподілені належним чином.
Маргарет Тетчер вірно казала: «Не буває ніяких державних коштів, бувають лише кошти податківців». А значить, і самі податківці мають повне і законне право контролювати процес, куди ці гроші йдуть, на що саме і приймати рішення загальним голосуванням. Тому ми пропонуємо «ІНТЕРАКТИВНУ СИСТЕМУ НАРОДНОГО УПРАВЛІННЯ БЮДЖЕТОМ»: на сторінку району в Інтернеті зможе зайти кожний з мешканців, аби побачити суму загального бюджету та проекти, на які їх планується витратити, а головне – буде кнопка, натиснувши яку ви самі (кожний з вас) зможете запропонувати капіталовкладення та проголосувати за ту чи іншу ініціативу. І саме на основі ВАШОГО голосування прийматиметься рішення, куди саме будуть витрачені ВАШІ кошти!!!

Електронний жек

Кожен з вас отримає можливість, не виходячи з дому і не штовхаючись у довгих чергах, в будь-який момент звернутися зі своїм проханням, пропозицією, зауваженням – лише шляхом написання електронної заявки через Інтернет на проведення робіт у квартирах та будинках. Ці заявки розглядатимуться у найкоротший термін.
Для тих, у кого немає такої можливості – в міні-маркетах мікрорайону будуть функціонувати пункти прийому заявок.
Також на сторінці знаходитиметься кнопка «SOS», яку необхідно буде натискати у невідкладних, аварійних ситуаціях: хтось застряг в ліфті, прорвало трубу, відбулося коротке замикання… Таким чином, ви завжди зможете «достукатися» до потрібної служби, не очікуючи годинами і днями, не вислуховуючи невихованість працівників ЖЕКів, а кошти, які можна буде зекономити за рахунок звільнених вакансій в реальному ЖЕКу, підуть на соціальні програми у підтримку малозабезпечених сімей, інвалідів, багатодітних родин, людей похилого віку тощо…